spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Witamy w firmie MARAL

Przedsiębiorstwo Handlowe MARAL istnieje od 1995 roku.  Od roku 2005 specjalizuje się w kompleksowym zaopatrzeniu przedsiębiorstw w szeroko pojęty asortyment z branży BHP.

Misją firmy jest zapewnienie maksymalnej ochrony i wygody pracownikom  w ich miejscu pracy, wyposażenie ich w najwyższej jakości artykuły chroniące zdrowie i zapewniające pełny komfort wykonywanych czynności.

Więcej…
 
W naszym MAGAZYNIE znajdziesz m.in.:

Rękawice ochronne: dziane, tkaninowe, gumowe, ocieplane i termoodporne, powlekane, skórzane, spawalnicze, antywibracyjne, mechaniczne.

Odzież roboczą i ochronną: bielizna, bluzy, spodnie, polary, swetry, fartuchy i fartuszki, kamizelki, bezrękawniki i ocieplacze, kombinezony, koszulki i koszule, kurtki, odzież przeciwdeszczową, odzież skórzaną, specjalistyczną dla drogowców, spawaczy, budowlańców, ślusarzy, odzież skórzaną, spodnie, spódnice. Oferowana przez nas odzież spełnia wszelkie normy i atesty zgodnie z wymaganiami polskich i unijnych norm.

Ochronniki przed upadkiem z wysokości: Oferujemy amortyzatory, linki, szelki bezpieczeństwa, urządzenia asekurujące i zatrzaśniki. Gwarantujemy pomoc w odpowiednim zestawieniu elementów zabezpieczenia pracy na wysokościach.

Więcej…
 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB