spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
W naszym MAGAZYNIE znajdziesz m.in.:

Rękawice ochronne: dziane, tkaninowe, gumowe, ocieplane i termoodporne, powlekane, skórzane, spawalnicze, antywibracyjne, mechaniczne.

Odzież roboczą i ochronną: bielizna, bluzy, spodnie, polary, swetry, fartuchy i fartuszki, kamizelki, bezrękawniki i ocieplacze, kombinezony, koszulki i koszule, kurtki, odzież przeciwdeszczową, odzież skórzaną, specjalistyczną dla drogowców, spawaczy, budowlańców, ślusarzy, odzież skórzaną, spodnie, spódnice. Oferowana przez nas odzież spełnia wszelkie normy i atesty zgodnie z wymaganiami polskich i unijnych norm.

Ochronniki przed upadkiem z wysokości: Oferujemy amortyzatory, linki, szelki bezpieczeństwa, urządzenia asekurujące i zatrzaśniki. Gwarantujemy pomoc w odpowiednim zestawieniu elementów zabezpieczenia pracy na wysokościach.

Ochronniki oczu, słuchu, dróg oddechowych i głowy: Oferujemy czapki, czepki, kaski i hełmy  - pełen asortyment akcesoriów a także: nauszniki, zatyczki, okulary antyodpryskowe, gogle, osłony twarzy, filtry i pochłaniacze, maski całotwarzowe, maseczki i półmaski higieniczne, półmaski i urządzenia filtrujące renomowanych firm polskich i europejskich. Gwarantujemy odpowiedni dobór artykułu do warunków pracy.

Obuwie ochronne i robocze: akcesoria w postaci szerokiego wyboru wkładek, past do butów, sznurówek. Oferujemy obuwie gumowe, z pcv, nitrylowe na każdą porę roku. Ochraniacze butów, kolan. Oferujemy szeroki wybór półbutów i sandałów, klapek i drewniaków, trzewiki całoroczne i zimowe, a także skarpety. Współpracujemy z producentami, importerami i dystrybutorami obuwia firm: Stomil, Cofra, Beta, MediBut, Czersk, PPO, Urgent, itp.

Środki i narzędzia utrzymania czystości: Oferujemy szeroki wybór ręczników, ścierek oraz czyściwa technicznego. W ofercie znajdziecie Państwo również: mydła, pasty BHP, kremy.  Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu i firmom dozowniki powietrza, odświeżacze powietrza, ręczniki papierowe, papier toaletowy, wszelkiego rodzaju stojaki i czyściwa, chemię do mycia i sprzątania, worki na śmieci, zestawy sprzątające, szczotki, miotły, wiaderka, mopy itp.

Drobne narzędzia budowlane i pomiarowe: młotki, siekierki, pędzle, szpachle, kielnie, miary, poziomice itp.

Zajmujemy się również sprzedażą artykułów z kategorii PPOŻ. Oferujemy gaśnice pianowe, proszkowe, wodne i mgłowe oraz śniegowe. Ponadto w ofercie posiadamy szeroki wybór apteczek, koców gaśniczych.

Znaki i tablice BHP: blisko 300 wzorów znaków bezpieczeństwa i tablic informacyjnych. W ofercie posiadamy także pachołki, taśmy ostrzegawcze, pasy antyprzeciążeniowe, torby narzędziowe, latarki itp.

Ofertę handlową dzielimy na:

  • podstawową, w skład której wchodzą artykuły dostępne w ciągłej sprzedaży, oferowane przez nas w punkcie handlowym, zaprezentowane w katalogu artykułów (menu po lewej stronie witryny)
  • rozszerzoną, w skład której wchodzą artykuły z oferty podstawowej, oraz artykuły z katalogu dostępnego na podstronie OFERTA. Te artykuły sprowadzamy na indywidualne zamówienie.


Przedsiębiorstwo Handlowe MARAL
ul. Tunelowa 39, 74-320 Barlinek

www.maral.com.pl | www.maral.pl

 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB